Online Poli├že Sorgulama

T├╝rk TelekomÔÇÖa 193 D-Max

Anadolu Isuzu’nun segmentinin lideri D-Max Türk Telekom’un filosunda önemli bir yer edindi. Türk Telekom’un 2010 y─▒l─▒n─▒n ilk ihalesi sonucunda 193 adet Isuzu D- Max, Türk Telekom’a teslim edildi.

2010 y─▒l─▒n─▒n ilk büyük çapl─▒ pick-up ihalesine Anadolu Isuzu imza att─▒. Isuzu’nun Ad─▒yaman-Gaziantep bayili─čini de yürüten Özdicle Otomotiv’in Giray Turizm ile olu┼čturdu─ču konsorsiyum, Türk Telekom’un açt─▒─č─▒ ihaleyi kazand─▒. ─░hale sonunda Isuzu’nun segment lideri arac─▒ D-Max’ten 193 tane Türk Telekom’a teslim edildi.

Anadolu Isuzu’nun ┼×ekerp─▒nar’daki üretim tesislerinde yap─▒lan teslimat törenine Anadolu Isuzu Sat─▒┼č ve Pazarlama Direktörü Fatih TamayPazarlama Müdürü Efe Yaz─▒c─▒ ile Türk Telekom kanad─▒ndan, Lojistik ve Destek Hizmetleri Direktörü ─░lhami KüçükerGrup Müdürü Hüseyin Çetinda─čFilo Yönetim Müdürü ─░lhan Biçer’in yan─▒ s─▒ra Giray Turizm’i temsilen ┼×erif Dalg─▒ç kat─▒ld─▒.

“Bu al─▒┼čveri┼čten herkes kazanacak”

Araçlar─▒n temsili anahtar─▒n─▒ Türk Telekom Lojistik ve Destek Hizmetleri Direktörü ─░lhami Küçüker’e veren Anadolu Isuzu Sat─▒┼č ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay araçlar─▒n Anadolu Isuzu taraf─▒ndan Giray Turizm’e sat─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve olu┼čturulan konsorsiyumun bu araçlar─▒ Türk Telekom’a kiralad─▒─č─▒n─▒ söyledi. D-Max’in geçen y─▒l─▒ lider kapad─▒─č─▒n─▒ hat─▒rlatan Tamay; “Bizim aç─▒m─▒zdan çok önemli bir sat─▒┼č bu. D- Max geçen y─▒l─▒ lider olarak bitirdi. Bu y─▒l da ayn─▒ hedefteyiz. Bu hedefimiz önümüzdeki y─▒llarda da de─či┼čmeyecek. Türk Telekom çok önemli bir mü┼čterimiz ve bu araçlar─▒ kiralama yoluyla ediniyor. Biz konsorsiyuma satt─▒k. Teslimattan sonra da yayg─▒n servis a─č─▒m─▒zla Türk Telekom’a hizmet vermeye devam edece─čiz” dedi. Bu sat─▒┼čtan herkes kazançl─▒ ç─▒kacak diyen Tamay; “Burada Win-Win-Win durumu söz konusu. Genelde Win- Win’dir ama bu i┼čin sonucunda ticari olarak herkes kazanacak” diye konu┼čtu.